TIL ALLE MEDLEMMER I GR. HORDALAND
Vi har fått en forespørsel i fra BERGEN FORSENTER om foravtale til våre medlemmer. Da får man 10% på alt kjøp, det gjelder både for og utstyr til hund. De leverer varene på døren hjemme hos deg, med en faktura, slik at du trenger ikke å betale noe ved levering.
De forhandler: Oliver, Belcando og Bewi Dog, samt alt du måtte trenge av utstyr ellers.
Det er et økologisk for, hundene får veldig lite og fast avføring av dette foret!
Viss dette har noen interesse, så hadde det vært fint med en tilbakemelding til meg så snart som mulig, slik at jeg kan sende dem liste over medlemmer som vil prøve dette. BERGEN FORSENTER vil selv kontakte de interesserte.
Wenche
Riesenneset's Arja er død.
Mandag den 7.januar måtte vi ta den lange tunge veien til veterinæren med vår kjære Arja.
hun hadde vært syk i de siste årene, men hun hadde ingen plager av svulsten sin, før nå de siste dager. Noe skjedde, og det gikk så utrolig fort!
Natt til mandag kunne hun ikke ligge, da begynte "hosteanfallene" og hun hadde stor smerter, vi led med henne, og avgjørelsen ble tatt.
Men vi må tenke på alle de gode årene, og alle gode minnene vi har, etter henne.
Hun var vel noe av det mest stødige og godlynte man kan tenke seg, hun ble nesten 11 år, og i løpet av disse årene var hun aldri i bråk med noen !
Hun har hatt 2 valpekull, første gang i mars 2000, da fikk hun10 valper, og andre gang i jan. 2002, da ble det 5 valper, begge ganger ble det keisersnitt, men det gikk fint..
Nå sitter vi igjen med hennes datter og barnebarn, og vi savner henne veldig , både vi tobeinte og de firbeinte,
Men minnene om Arja har vi tatt godt vare på.
Hun var en hund som aldri vil bli glemt !!
Wenche og Kjell
Bechy og Diego.